Dalyvavimas projekte „Mes rūšiuojam“.

dscf3497_500x375 dscf3496_500x375

Visą rugsėjo mėnesį mūsų gimnazijos 7-IVG klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mes rūšiuojam“. Tai didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui bei visuomenės ugdymui. Jo siekis atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės – mokinių ugdymui, pratinti juos rūšiuoti šiukšles ir taip švarinti gamtą. Mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo projekte: buvo renkamos elektronikos ir nešiojamųjų baterijų atliekos. Labiausiai pasižymėjo ir daugiausiai elektroninių atliekų surinko III G klasės mokiniai, kurie buvo apdovanoti projekto rėmėjų.

Džiaugiamės, jog mokiniai šiai gražiai akcijai yra neabejingi ir nuolat įsitraukia į švarinimo ir rūšiavimo veiklą.