Svečiuose „Drakoniuko“ teatras

Siekiant paminėti Tarptautinę teatro dieną kovo 30 į gimnaziją atvyko ,,Drakoniuko“  teatras, kuris pristatė muzikinį spektaklį  ,,Dainulių miško pasaka“.

Spektaklio metu 0 – 6 klasių mokiniai ir jų auklėtojai, drauge  su  aktoriais nukeliavo į nepaprastą Dainulių mišką, kuriame gyvena įvairius muzikos stilius atstovaujantys žvėrys. Visiems labai patiko elegantiškos operos solistės lapės Arijos bei varnos Marinos pasirodymai, tačiau  labiausiai mažuosius žiūrovus  prajuokino hiphopo žvaigždės kiškio Emo Nemo personažas.

Pasakoje visi Dainulių miško gyventojai nerimauja dėl liaudies muzikanto lokio Albino. Suvieniję  jėgas, jie atranda jo liūdesio priežastį ir sugražina jam gyvenimo džiaugsmą.

Nuotaikingų personažų dėka mokiniai ne tik pasinėrė į nepaprastą pasakų pasaulį, ugdė patriotiškumą, bet ir aptarė  vienatvės, susivienijimo, pagalbos savo draugui problemas, kurios be galo svarbios šiandieniniame pasaulyje.

dsc_0195dsc_0197dsc_0207 dsc_0210