Netradicinė pamoka „Myliu Lietuvą gimtinę“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

„Graži tu, mano brangi tėvyne,

Šalis, kur miega kapuos didvyriai:

Graži tu savo dangaus mėlyne!

Brangi: tiek vargo, kančių prityrei.”

(„Lietuva brangi” Maironis)

2017 m. vasario  15 dieną mūsų gimnazijoje vyko netradicinė pamoka pradinių klasių mokiniams ,,Myliu Lietuvą gimtinę“, skirta Vasario  16 – ajai , Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Pamoką vedė lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič ir pradinio ugdymo mokytoja Julija Mincevič.

Į klasę susirinkę 0 – 3 klasių mokiniai kartu su savo mokytojais klausėsi pasakojimo apie Lietuvos kelią iki nepriklausomybės paskelbimo. Patys mažiausieji – priešmokyklinukai – susipažino su valstybės ženklais: vėliava, herbu. Vėliau visi žiūrėjo filmą apie Lietuvą.

Savo meilę gimtinei mokiniai išreiškė giedodami Tautišką giesmę bei atlikdami įvairias kūrybines užduotis: patys mažiausieji lipdė iš plastilino Gedimino pilį, antros klasės mokiniai atliko aplikaciją – trispalvė, o trečiokai rašė eilėraščius apie Lietuvą ir piešė savo gimtinę. Gražiausių darbų paroda surengta pradinių klasių patalpose.

Šia netradicine pamoka siekėme ugdyti mokinių pilietiškumą ir puoselėti meilę bei pagarbą savo gimtajam kraštui.

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič

Pradinio ugdymo mokytoja Julija Mincevič

dsc_0256 dsc_0247 dsc_0231 dsc_0238 dsc_0250 dsc_0249 dsc_0244 dsc_0243 dsc_0223 dsc_0221