Bardų viešnagė Buivydžiuose

Dainuojamoji poezija – tai dar vienas pojūtis, per kurį pažįstame pasaulį, o susipažinus, atverti savo sielos kamputį ir kitiems.

Lapkričio 28 d. Buivydžių gimnazijoje įvyko susitikimas su BARDAI.LT vykdomo projekto “Dainų dialogai Vilniaus krašte” dalyviais. Vienas iš pagrindinių šio projekto tikslų – padėti mokiniams kūrybiškai atsiverti, nebijoti aplinkos, suprasti, jog kuriančio žmogaus siela yra daug turtingesnė. Tai šiuolaikinės poezijos bei lietuviškosios bardiškosios kultūros sklaida. Renginį vedė kultūrininkas Juozas Žitkauskas. Vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai susidomėję klausėsi poeto Ernesto Noreikos originalių eilėraščių iš šuniu staugiančios poezijos knygos „Andalūzijos šuo“, jaunosios kartos bardo ir teatro režisieriaus Žilvino Vingelio dainų. Džiaugėmės šiltu bendravimu ir pasakojimais apie nueitą kūrybinį kelią, o gyvas kūrėjų žodis skatino atidžiau klausytis ir jautriau suvokti tai, kas pasakyta.

Viliamės, kad po tokių susitikimų mokiniai pamils poeziją, gal į rankas paims gitarą ir patys bandys kurti dainas.