Keitimasis gerąja patirtimi – patikimas kelias į profesionalumą

Lapkričio 24 d. Buivydžių gimnazijoje duris į atvirą pamoką „ A. Einšteino šypsena“ I G klasėje atvėrė fizikos mokytoja Alina Makovska, dalindamasi gerąja patirtimi „Kolega-kolegai“.

Mokiniams per pamoką tikrai neteko nuobodžiauti, nes vyko viktorina. Visi pasiskirstė į dvi komandas „A. Einšteino vaikaitės“ ir „A. Einšteino vaikaičiai“. Neįprasta pamoka įkvėpė mokinius ir intriga dėl laimėtojų išaiškinimo išliko visą pamoką. Jie įsitikino, kad mokslas gali būti įdomus, smagus ir netikėtas. Daugiau žinių fizikos ir astronomijos srityse turėjo „A. Einšteino vaikaitės“, kurios ir buvo apdovanotos ženkliukais su A.Einšteino šypsena.

Pamoką stebėjo I G klasės auklėtoja – mokytoja-metodininkė V. Grakalskienė.

Paaiškėjo kaip prasminga ir abipusiai naudinga atverti savo pamokos duris kolegoms: dalijamės gerąja darbo patirtimi, išgirstame draugiškų patarimų, ,,pasitikriname save“, o mokiniai ugdo savo kompetencijas: bendradarbiauja, dirba iniciatyviai, kūrybiškai.

Dėkojame mokytojai Alinai Makovskai.

???????????????????????????????  ??????????????????????????????? ???????????????????????????????