Rudeninė kelionė po lietuvių kalbos pasaulį

Spalio 12 – 29 dienomis gimnazijoje vyko 1 – 6 klasių mokinių projektas ,,Rudeninė kelionė po lietuvių kalbos pasaulį“. Tikslas – skatinti mokinius domėtis lietuvių kalba, tautosaka, vaikų literatūra, ugdyti kalbinius gebėjimus.

Projekto metu 1 – 2 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje ,,Rudens pintinė.“ Skaitė eilėraščius apie rudenį, mokėsi dainelės apie lietų, atliko kūrybines užduotis.

3 klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamokas skaitė Dž. Rodario pasaką „Čipolino nuotykiai“, klausėsi „Čipolino dainelės“, žiūrėjo animacinį filmuką apie Čipoliną ir jį iliustravo.

5 klasės mokiniai kūrė mįsles ir minkles apie rudens gėrybes, rašė laišką draugui, kuriame aprašė išvyką į Vilniaus senamiestį ir papasakojo, kaip atrodo miestas rudenį.

6 klasės mokiniai skaitė G. Isoko pasaką „Grybų karnavalas“ ir ją iliustravo.

Vėliau visą savaitę gimnazijoje vyko 1 – 6 klasių mokinių darbų paroda.

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Matinkevič

001 005 054 058 063 102 045 027 012 042 010 049