Akcija „Nespalvinga“

Spalio 13 d., trečiadienį, Buivydžių gimnazija sulaukė garbingų svečių iš Lenkijos. Vykstant Koordinatorių konferencijos projekto „NESPALVINGA“ akcijai viešėjo dvidešimties asmenų grupė: mokytojai ir draugijos „Traugutt“ nariai. Akcijos tikslas bendradarbiauti su mokyklomis lenkų dėstomąja kalba Lietuvoje, paremti jų mokinius mokymo reikmenimis.

Gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Zenobija Mikelevič svetingai pasitiko svečius: papasakojo mokyklos istoriją, aprodė kabinetus, pasigyrė atnaujintomis aktų, sporto salėmis, biblioteka. Supažindino su gimnazijos šiokiadieniais, pasiekimais ir ateities planais. Choras „Arija“ svečius pradžiugino dainomis įvairiomis kalbomis. Svečiai noriai bendravo su mokytojais bei mokiniais.

Svečiams viešnagė patiko, jie pažadėjo toliau bendradarbiauti su mūsų gimnazija ir dar kartą sugrįžti į tokį gražų rudens spalvomis pasipuošusį miestelį Buivydžius.

20161013_112820 20161013_111101 20161013_113615