EKSKURSIJA Į VILNIAUS UNIVERSITETO MEDICINOS ISTORIJOS MUZIEJŲ

Saulėtą birželio 2d., linksmai nusiteikę IIIG klasės mokiniai lydimi klasės auklėtojos ir soc. pedagogės lankėsi VU Medicinos fakultete. Turėjome galimybę apžiūrėti fakulteto istorijos muziejų bei išgirsti įdomiausių faktų iš medicinos istorijos, išvydome kaip ankstesniais laikais teko dirbti gydytojams, bandėme spėti medicininių įrankių paskirtį. Taip pat, muziejuje pamatėme medicininių instrumentų ir vaistų kolekcijas, medicininę įrangą, rankų darbo vaškines figūras. Aplankėme buvusio dekano Salezijaus Pavilonio kampelį ir pajutome jo kabineto darbinę nuotaiką.

Kupini įspūdžių ir gerų emocijų patraukėme į Žirmūnų boulingą, kur mokiniai smagiai praleido laiką prieš artėjančias vasaros atostogas.

foto2 [] 20160602_095527 [] foto []