Konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“

Lietuvos katechetikos centras ir Lietuvos Biblijos draugija, bendradarbiaudami su Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija bei bernardinai.lt jau ketvirtus metus organizuoja ir vykdo konkursą – „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“. Tai puikus būdas suburti vaikus bendram siekiui kūrybingai ir įdomiai atskleisti Šventojo Rašto išmintį ir grožį.

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokiniai kovo mėnesį kartu su teatro būreliu „Efatha“ dalyvavo pirmame nacionalinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“etape. Mokiniai scenoje perteikė biblijinį pasakojimą apie Dievo Gailestingumą ir fragmento nuotrauką išsiuntė į virtualią parodą portale www.bernardinai.lt kur visą balandžio mėnesį vyko internetinis balsavimas. Gegužės 10 d. įvyko iškilmingas konkurso rezultatų paskelbimas ir diplomų įteikimas. Pagrindinis apdovanojimas visiems dalyvavusiems – Lietuvos Nacionalinio dramos teatro spektaklis „Kosmosas+“. Spektakliui pasibaigus mūsų gimnazijos mokiniai aplankė Vilniaus Arkikatedrą Baziliką ir galėjo žengti pro atidarytas Gailestingumo duris ir paprašyti, kad ir jų širdies durys būtų taip pat plačiai atvertos, kad nė vienas žmogus nebūtų atmestas.

IMG_5315 [] P5100104 [] P5100115 [] P5100129 [] P5100138 [] P5100142 []