Poezijos šventė

Pažymint IV tarptautinį lenkų kilmės poetų sąskrydį „Vilnius – lenkų romantizmo lopšys ir Europos literatų miestas“, balandžio 12 dieną poezijos paukštė aplankė ir mūsų gimnaziją.

Gimnazijoje viešėjo poetai ne tik iš Lenkijos, bet ir kitų Europos šalių. Poezijos šventę mokiniams organizavo Apolonija Skakovska. Maloniai pasitikusi svečius gimnazijos direktorė Halina Ravdo supažindino juos su Buivydžių istorija, aprodė reto grožio pamažu pavasarėjančią aplinką.

Susirinkusiems svečiai noriai pasakojo apie save, apie tai kaip gimsta eilėraštis, kas juos įkvepia. Užsiėmimuose grupėse mokiniai klausėsi žodinės ir dainuojamosios poezijos, diskutavo, domėjosi kūrybiniu procesu. Savo eiles nedrąsiai skaitė ir jaunieji gimnazijos poetai. Tai buvo džiugi šventė visiems, padovanojusi kiekvienam nepakartojamų akimirkų, tikėjimą poezijos galia.

Esame dėkingi susitikimo organizatoriams už gražias akimirkas.

IMG_8140IMG_8107 IMG_8117 IMG_8119 IMG_8122 IMG_8146 IMG_8149 IMG_8153 IMG_8156 IMG_8160 IMG_8167